1 » Zasady wysyłki2

Kategorie

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Zasady wysyłki

Wysyłki realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich DHL i DPD wszystkie paczki są ubezpieczone i solidnie zapakowane oraz oklejone taśmą bezpieczeństwa. Koszt wysyłki Towaru do 31 kg. to 20 zł BRUTTO przy przedpłacie na konto i 25 zł BRUTTO przy płatności za pobraniem - płatne u kuriera. Po wysłaniu przesyłki przez nasz magazyn do klienta wysyłamy numer listu przewozowego umożliwiający śledzenie przesyłki na stronie DHL lub DPD.
Link do stron kurierskich:

DHL:       http://www.dhl.com.pl/pl.html
DPD:      https://www.dpd.com.pl/Zlokalizuj-paczke

Do obowiązków kupującego należy sprawdzenie przesyłki podczas dostawy należy sprawdzić czy taśmy plomby nie są uszkodzone, czy opakowanie zewnętrzne nie nosi śladów zniszczeń oraz zawartość przesyłki czy jest zgodna z zamówieniem i nie posiada uszkodzeń ani ubytków. Kurier ma obowiązek zaczekać 10 do 15 minut i w razie jakichkolwiek niezgodności spisać protokół szkody który należy niezwłocznie przesłać sprzedającemu w formie skanu na adres sklep@fotosoft.pl i zawiadomić telefonicznie tel; 500 005 235

 
Każda paczka jest ubezpieczona i spisanie protokołu szkody jest bardzo ważne gdyż tylko na tej podstawie jesteśmy w stanie odzyskać odszkodowanie za nią w razie ewentualnego uszkodzenia/ubytku towaru w transporcie.

Brak wiążącego protokołu szkody -  spisanego przy odbiorze paczki i potwierdzonego przez świadka, jakim staje się pracownik firmy kurierskiej może skutkować odrzuceniem zgłoszenia reklamacji uszkodzenia/ubytku w transporcie.

Proszę pamiętać że podpisując odbiór przesyłki potwierdzacie Państwo odbiór przesyłki bez zastrzeżeń, więc jeżeli opakowanie zewnętrzne jest w sposób widoczny bardzo uszkodzone to PROSIMY PACZKI NIE ODBIERAĆ I NIE PODPISYWAĆ ŻADNYCH DOKUMENTÓW ODBIORU - uszkodzona przesyłka zostanie wtedy zwrócona do nas a My bez zbędnych formalności będziemy mogli nadać kolejną paczkę lub w razie braku towaru niezwłocznie zwrócić wpłatę za opłacone zamówienie.


W razie zamówień hurtowych ceny dostawy ustalane są indywidualnie w tej sprawie prosimy o wcześniejszy kontakt
tel: 500 005 235 lub mail: sklep@fotosoft.pl

Przejdź do strony głównej
Copyright 2015 by FotoSoft.pl | Sprzedaz produktow i akcesoriow fotograficznych. Aparaty fotograficzne Canon - lustrzanki - kompaktowe - hybrydowe, Statywy, Obiektywy, Torby, Plecaki, Etui na aparaty, Karty pamieci, Lampy Blyskowe Nikon, Czytniki kart, Ladowarki, Baterie.